Home Teksty Archiwum Prenumerata O nas Kontakt Linki English
baner_3

ekoimy_logo
Eko i My nr 5.2015

"Eko i My" jest ogólnopolskim miesięcznikiem poświęconym ochronie środowiska. Pismo powstało w 1994 roku.

"Eko i My" jest czasopismem o charakterze informacyjnym i edukacyjnym skierowanym do społeczeństwa. Uczy jak chronić środowisko we własnym otoczeniu, kształtuje postawy ekologiczne. Dociera do szkół, kuratoriów, lasów, firm, fundacji, organizacji, banków, kancelarii Sejmu i Senatu, prezydenta, urzędów, ambasad, ministerstw.

Poruszamy ważne, globalne problemy związane z ochroną środowiska - klimat, odpady, ochrona wód, powietrza, ziemi, ochrona przyrody, dobrostan ludzi i zwierząt. Promujemy dobre kampanie. Piszemy także o lokalnych problemach ekologicznych. 

Do współpracy zapraszamy wszystkich, którym sprawy ochrony środowiska nie są obojętne, którzy chcą tworzyć silne lobby ekologiczne i kreować przyjazny wizerunek ekologiczny. Tylko wtedy, gdy dotrzemy do szerokiego społeczeństwa, nasze działania w tym zakresie mogą być celowe.

"Eko i My" na rynku czytelniczym pełni ważną rolę w szerzeniu edukacji przyrodniczej. Za nasz wkład w szerzenie edukacji ekologicznej byliśmy wiele razy nagradzani, m.in. medalem za zasługi w ochronie środowiska przez Ministerstwo Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa.

"Eko i My" jest pismem redagowanym przez dziennikarzy z Klubu Publicystów Ochrony Środowiska EKOS, do którego należą dziennikarze radiowi, telewizyjni i prasowi, a także przez przyrodników i naukowców.
Eko i My nr 6.2015Strony umieszczone na MOST